Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Studio graficzne Happy Rebels

Naszą specjalnością jest projektowanie graficzne, tworzenie stron internetowych oraz sklepów, projektowanie logo a także dzięki współpracy z zewnętrznymi specjalistami druk materiałów reklamowych, pozycjonowanie stron www oraz reklama zewnętrzna.

W razie potrzeby zadbamy również o teksty na Twojej stronie firmowej oraz innych materiałach promocyjnych.

Happy Rebels – skąd nazwa na nasze studio graficzne?

Działamy zabójczo skutecznie. Nasz zespół kreatywny tworzą ludzie z otwartym umysłem. Dzięki niekorporacyjnemu charakterowi współpracy możemy sobie pozwolić na zindywidualizowaną obsługę klienta.

Jesteś ciekawy? Zapoznaj się z pełną ofertą!

One page – tworzenie stron internetowych
strony one page One page website, co to jest? Jest to strona internetowa, na której wszystkie informacje zaprezentowane są na stronie głównej, bez dzielenia zawartości na podstrony i tworzenia dodatkowych zakładek. Po tego typu witrynie poruszamy się przesuwając stronę w dół lub używając menu, aby od razu przejść do interesującej nas sekcji. Dzięki temu, możemy w jednej chwili skoncentrować uwagę odbiorcy na najważniejszych informacjach.
Niezbędne wtyczki do WordPress
Jeśli instalujemy WordPress, który jest jednym z lepszych systemów  CMS do blogowania, warto nie zapomnieć o instalacji dodatkowych przydatnych wtyczek. W tym wpisie przedstawimy 5 podstawowych wtyczek,  które powinny się znaleźć w każdym zapleczu WordPress. Wszystkie wtyczki są darmowe, niektóre mają możliwość także rozbudowy o wersje PRO. WordPress Database Backup – każdy ale to każdy użytkownik bloga powinien mieć obowiązkowo zainstalowaną wtyczkę do robienia kopi zapasowej całej strony.
Popularne typy stron internetowych
tworzenie stron internetowych kraków Każda strona internetowa charakteryzuje się własną specyfiką, w zależności przede wszystkim od funkcji jaką pełni. Poniżej przedstawiamy kilka najczęściej wybieranych przez naszych klientów rodzajów stron www. STRONA FIRMOWA Zwykle ma za zadanie przedstawić ofertę przedsiębiorstwa. Standardowo pojawiającymi się działami będą więc informacje takie jak: o firmie, oferta, galeria, cennik, kontakt. Umożliwia obszerne zaprezentowanie oferowanych usług bądź produktów.
Sklepy internetowe, czyli kilka słów o sprzedaży online
sklepy internetowe Sklepy internetowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Można odnieść wrażenie, że kryzys ominął tę branżę. Liczba osób dokonujących zakupów w  sklepach internetowych wciąż rośnie! Dodanie nowego kanału sprzedaży przyczynia się do pozyskiwania nowych klientów. A także do lepszego poznania ich preferencji zakupowych oraz budowania relacji i lojalności (możliwość wyrażenia swojej opinii, połączenie z mediami społecznościowymi, rabaty dla stałych klientów itp.) Z perspektywy klienta Według raportu „E-commerce w Polsce 2016”, Gemius dla ...
Pozycjonowanie początki.
Czym jest pozycjonowanie stron internetowych Pozycjonowanie to temat dość młody i jeszcze nie przez wszystkich znany  i doceniany. Zacznijmy od tego czym właściwie jest pozycjonowanie. Jest to wybór odpowiednich  słów kluczowych, z których użytkownicy korzystają poszukując interesujących ich haseł. Im więcej dobrze dobranych słów kluczowych, tym wyższa pozycja naszej strony internetowej. Przeprowadzone przez amerykańskie koncerny badania wskazują, iż jedynie pierwsze trzy pozycje w wyszukiwarce mają 90% szans  na odwiedzenie strony przez użytkownika.